Problem który wciąż jest...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • andrzej_lysy
    Classic
    • 2013
    • 3

    Problem który wciąż jest...

    Wiem że można założyć bez poziomowania ale ja chcę zrobić tak jak ma być a co żarówek teraz to i tak musiałem zmienić bo mi się stare poprzepalały a te nie były takie drogie. :wink:
  • aleksandrak29
    Classic
    • 2011
    • 3

    #2
    Problem który wciąż jest...

    Witam serdecznie.Postanowiłam zarejestrować się na forum ze względu na problem który sie pojawiła dwa miesiące temu, do tej pory nikt nie radzi sobie z tym zresztą mechanicy uważają, że jako kobieta trochę przesadzam.Dwa miesiące temu zaczeło piszczeć mi coś w tylnim kole, stwierdzono klocki więc wymieniłam, pisk jednak wciąz był wiec mechanik wymienił przednie klocki.Ostatnia wymiana odbyła sie tzry tyg, temu a w kole jak piszczało tak piszczy.Wszyscy mądrzy twierdza, że to klocki które się jeszcze nie ułożyły.Co mnie ciekawi w tym wszystkim, piszczenie pojawia się dopiero po około 20 przejechanych kilometrach i pzrstaje jak hamuje.Dla mnie to jakaś parodia, poniewaz w ten sposób auto może mi się doszczętnie rozkwaczyć a mechanicy???tylko biora pieniądze.Taka mała śmieszna sprawa na koniec mojej historii, pojechałam na przegląd techniczny i poinformowałam Pana o istniejącym problemie....powiedział mi cytuje " jesli piszczy to penie myszy, a najlepiej sprzedac i kupic nowe auto" haha pomyślałam kolejny błazen :twisted: .mam nadzieje, że znajdzie się jakaś osoba która będzie potrafiła pomóc mi w rozwiązaniu tego " PISZCZENIA "Pozdrawiam Ola [/b]
    Potrzebuje często pomocy ze strony mężczyzny w temacie auta są to sprawy które nie daja mi spokoju.

    Komentarz

    • Mihau
      RS
      • 2009
      • 7460
      • CHHA 2.0 TSI RS 230 KM

      #3
      aleksandrak29, nie ten dział.
      O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

      Komentarz

      • lilo
        RS
        • 2006
        • 4315
        • Mercedes-Benz

        #4
        aleksandrak29, zadaj pytanie w tym dziale http://forum.octaviaclub.pl/viewforum.php?f=31
        Daniel

        Komentarz

        • phoneman
          RS
          • 2008
          • 3374
          • Octavia I (1U2)
          • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

          #5
          aleksandrak29, Jaki masz samochód :?: I przenieś ten post do innego działu
          .

          Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

          Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

          Komentarz

          • kowal 2002
            RS
            S_OCP Member
            • 2006
            • 5161

            #6
            aleksandrak29, ale to piszczenie dochodzi na pewno z tyłu, czy nie wiadomo? Piszesz, że pojawia się po ok. 20 km i znika po naciśnięciu hamulca. Ale znika na stałe, czy zaraz pojawia się znowu? Te klocki z tyłu były na 100% wymienione? Napisz coś o aucie: przebieg, rocznik, czy coś było ostatnio robione przy tych hamulcach ( jakaś naprawa poza tą ostatnią wymianą ), czy masz tak od początku użytkowania, czy pojawiło się to dopiero teraz itp.
            Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
            Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

            Komentarz

            Pracuję...